fbpx
Spiritsnstuff

KONTO

1. Co zrobić jeśli nie mogę zalogować się na swoje konto?

Jeśli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto spróbuj skorzystać z opcji resetowania hasła. Dostaniesz maila z linkiem do naszej strony, gdzie będziesz mógł zalogować się ponownie.

Jeśli to nie pomoże skontaktuj się z nami pod mailem info@spiritsnstuff.com

2. Jak odzyskać zapomniane hasło?

Jeśli chcesz odzyskać swoje hasło, musisz je zresetować. Skorzystaj z opcji resetowania hasła podczas logowania. Dostaniesz maila z linkiem do naszej strony, gdzie będziesz mógł zalogować się ponownie.

3. Czy wystawiacie faktury?

Tak, mamy możliwość wystawienia faktury na usługę cateringową zgodnie z regulaminem strony. Aby otrzymać fakturę wpisz dane swojej firmy na końcowym etapie zamawiania produktu.

Jeśli posiadasz konto prywatne, a chcesz zamawiać oddzielne produkty na firmę możesz zarejestrować nowe konto firmowe.

WYSYŁKA

  1. Jaki jest koszt wysyłki?

Szczegóły i ceny dostawy zobaczysz podczas uzupełniania koszyka produktów. System automatycznie wyliczy wartość dostawy.

2. Jaki jest czas dostawy i wysyłki?

Zamówienia realizowane są po zaksięgowaniu środków na koncie i najczęściej trafiają do zamawiającego w przeciągu 24-48h od tego momentu. Czas ten może się wydłużyć, co jest zależne od firmy kurierskiej.

3. Co zrobić jeśli przesyłka została uszkodzona?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opakowania były jak najbardziej odporne na transport, jak i komunikujemy naszym partnerom, aby traktowali je delikatnie.

Jeśli dojdzie do uszkodzenia butelki w czasie transportu od razu zobaczysz to po przemokniętym lub wygniecionym kartonie – pamiętaj aby zwrócić na to uwagę odbierając paczkę.

Kurier nie ma obowiązku uczestniczenia w weryfikacji zawartości paczki, ale można go poprosić o to aby zaczekał, gdyż jeśli produkty będą uszkodzone to i tak będzie musiał wrócić, aby spisać protokół szkody.

W sytuacji jak dojdzie do uszkodzenia wybranego produktu, zgłoś się do nas poprzez info@spiritsnstuff.com

4. Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Niestety, nasza usługa polega na dostarczeniu ginu na degustację w wybranym czasie i miejscu. Nie zajmujemy się sprzedażą ginu w konkretnym miejscu.

5. Jak szybko wysyłacie towar?

Wysyłamy przesyłki od poniedziałku do piątku po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Z reguły jest to 24-48h.

6. Jak wygląda polityka zwrotów?

Wszystkie zamówienia można zwrócić do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Przesyłka musi zostać zwrócona na własny koszt pod adres podany w formularzu zwrotu.

7. Jak wygląda polityka reklamacji?

Wszystkie reklamacje można składać pisemnie na adres siedziby firmy oraz mailowo na info@spiritsnstuff.com. Formularz reklamacji dostępny jest w zakładce Reklamacje i zwroty.

8. Co zrobić w przypadku opóźnienia dostawy?

Dostawy realizowane są przez renomowane firmy kurierskie pracujące z nami. W osobnym mailu otrzymasz informacje o statusie przesyłki oraz formie kontaktu z wybranymi firmami.

Jeśli będziesz mieć trudności w kontakcie z daną firmą, skorzystaj z jej infolinii ogólnej dostępnej na stronie www.

PŁATNOŚĆ

  1. Jak zapłacić za zamówienie?

Płatności za zamówione produkty można dokonywać w następujący sposób:

Bezgotówkowo przed odbiorem zamówionego produktu, poprzez:

bezpośredni przelew na rachunek Operatora,

Szczegółowy wykaz wszelkich opcji zapłaty za zamówione produkty wraz wyszczególnieniem wszystkich, związanych z nimi kosztów, dostępny jest na stronie internetowej Witryny przy składaniu zamówienia oraz w zakładce „dostawa” znajdującej się pod adresem https://spiritsnstuff.com/dostawa.

2. Ile mam czasu na płatność za zamówienie?

Po złożeniu zamówienia masz 24 godziny na opłacenie zamówienia. Po tym czasie będzie ono anulowane.